Haber

Vali Erin, Urfalı şampiyonu tebrik etti

Admin 2019-11-01 14:27:17

Bosna-Hersek’te yapılan Dünya Kick Boks Şampiyonasında dünya 3.sü olan Şanlıurfalı sporcu Mevlana Altuntaş ve Kick Boks Milli takım teknik direktörü Murat Akaltun Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin tarafından tebrik edildi.

19-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Bosna-Hersek’te yapılan Kick Boks Dünya Şampiyonasında Şanlıurfalı Mevlana Altuntaş 3. oldu. Vali Abdullah Erin ise başarıya imza atan Murat Akaltun'u ve Kick Boks Milli Takım Teknik Direktörü Murat Akaltun'u makamında ağırlayarak tebrik etti.

Her zaman spor ve sporcunun yanında olan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e teşekkür eden Kick Boks Milli Takım Teknik Direktörü Murat Akaltun, Bosna-Hersek’te yapılan Dünya Kick Boks Şampiyonasında hem Şanlıurfa'mızı hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirterek Şanlıurfa’da başarı bağlamında birçok ilke imza attıklarını belirtti.

Şanlıurfa'da yine bir ilki gerçekleştirip Dünya Şampiyonasında büyükler kategorisinde 2 sporcu ve 1 teknik direktör ile başarılı bir şekilde bu ulvi görevi ifa ettiklerini aktaran Akaltun, "Sporcularımız Mevlana Altuntaş, 6 tur geçerek Dünya 3.sü olarak büyük başarı elde etti. Diğer sporcumuz Faysal Sılıv ise çok iyi mücadele etmesine karşın 3 tur geçerek dünya 5.si oldu. Bundan sonraki hedefimiz inşallah birçok sporcumuzu Dünya, Avrupa ve Uluslararası arenada Şampiyon  yapmak için tüm gayretimizi ortaya koyacağız. Spora katkılarından dolayı Şanlıurfa Valimiz Abdullah Erin ve  Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat'a çok teşekkür ederiz.” dedi.


Admin 2019-11-01 14:27:17