Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Genel Sorular

Bu egzersizler kuvvetini arttırmak ama kas hacmini çok fazla arttırmak istemeyenler icin uygundur. Bu antrenmanlarda kendi ağırlığınızı direnç olarak kullanabilirsiniz.Kilo kaybı, vücut geliştirme ve fitness antrenmanlarına programlanabilir.Her seviyeden sporcuya uygundur.Bu çalışmalar fitness çalışmalarının temelini oluşturur.

Kordinosyonunuzu artırmanıza yardimci olur.

Hızlı koşmanızı saglar.

Butun vücut kaslarınızı çalıştırmaya odaklanır.

Kas sinir bağlantisınu en üst seviyede saglar.

Diğer spor branşlarınızda daha hızlı koşmanız , yon değiştirmeniz ,daha yukarı sıçramanız icin destek saglar.

Sağlık sorunu olanlar icin en iyisidir.

Alet ve makinelerle yapılan egzersizlerde ağırlık makine tarafından stabilize edilir.

Ağırlık alet tarafından stabilize olduğu icin stabilize edici kaslarınız kullanmazsınız.

Normal hayatta yaptığınız hareketler arasındaki bağlantı vücut ağırlığına gore daha azdır.

Bu aletlerle daha çok ağırlık kaldırabilirsiniz ve kas hacminizin artısını saglar.

Hedef kaslara daha çok yoğunlaşırsınız.

Yüzsel kaslar çalışır.

Kilo almak istiyor ama alamıyorsanız ilk once olumsuz düşüncelerinizi kafanızdan uzaklaştırmanız gerek. Kilo almaya çalışıyor ama alamıyorsanız bir yerlerde yanlışlık yapıyorsunuz demektir. Fitness ile kilo almak istiyorsanız beslenme sisteminizide değiştirmelisiniz. Ayrıca sonuc almanız sürekli çok yemekle degil , doğru zamanda doğru seyleri yemekle mümkündür. Power House ve sara secret  ders programımız buna yoneliktir.

Kilo vermek istiyorsanız ,doğru fitness programıyla birlikte beslenme sisteminizde de degisiklikler yapmanız gerekmektedir. Pop fit ve HitFit30 ders programlarımız buna yoneliktir. Ancak beslenme sisteminde kilo vermek icin öğünlerinizi arttırıp az az yemelisiniz. Fitness ile kilo vermede kardiyo sistemi de onemlidir. HitFit30 ders programımız bu sistemi kapsar

Duruş bozuluğu hayat kalitesini olumsuz yonde etkiler. Sırt ,bel ve diz ağrılarına neden olur. Duruş bozukluğuna neden olan ana etkenin bilinmesi çok önemlidir.Sara Fitness Brazilian Body Studio da Power House ve Sara Secret ders programımız genel olarak duruş bozukluklarınızı gidermeye yöneliktir. Sara Secret dinamik esneme hareketlerini kapsar.

Üye oldugunuz zaman sonuc alabilmeniz icin derslerinize istikrarlı bir şekilde gelmeniz gerekmektedir.Bu sekilde yola başladığınız takdirde sonuç alacağınızdan şüpheniz olmasın.  Ilk Aydan itibaren baslayacak, olumlu sonuclara ulaşmanız icin haftada üç gün sizi salonumuzda bekliyor olacağız.